Afati i Prillit - Orari i provimeve Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Prillit mund t'a bëjnë nga data 06.04.2018 deri me datë 13.04.2018 në ora 16:00.


  Në këtë afat studentët mund t'a paraqesin vetëm një provim.

  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'a paraqesin provimin brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati studentët nuk kane mundësi sepse mbyllet sistemi.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456