Afati i Prillit për paraqitjen e provimeve - Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Prillit mund t'a bëjnë nga data 06.04.2018 deri me datë 13.04.2018 në ora 16:00.


    Në këtë afat studentët mund t'a paraqesin vetëm një provim.


    Orari i provimeve do të publikohet në webfaqe me date 07.04.2018.    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456