Afati i Qershorit - Orari përfundimtar dhe paraqitja e provimeve

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se ne Afatin  e Qershorit paraqitja e provimeve mund të bëhet nga data 01.06.2017 deri me datë 09.06.2017 në ora 16:00.

  Orari i provimeve - BACHELOR

  Orari i provimeve - MASTER


  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'i paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati studentët nuk kane mundësi  sepse mbyllet sistemi për paraqitje te provimeve.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në lidhje me paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e TI-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2 3 45678
9 10 11 12131415
1617 1819 202122
23242526272829
303112345