Aktivizimi i ID kartelave për studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentët e vitit të parë Bachelor dhe Master, se duhet të paraqiten ne Fakultet( te sherbimi i studenteve - referentet), per aktivizimin e ID kartelave.

    Aktivizimi i ID kartelave do te behet me date 15.02.2018 dhe me 16.02.2018 nga ora 10:00 deri ne ora 15:00.


    Verejtje: Aktivizimi i ID kartelave eshte i obligueshem dhe vlene vetem per studentët e vitit te parë Bachelor dhe Master(gjenerata 2017/18).    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
29 30 3112 34
5 67891011
12 13 1415 161718
19 20 2122 232425
2627281234
567891011