Lajmërim për bursa

  Të nderuara studente të universiteteve publike të Republikës së Kosovës,
  Është shpallur konkursi për bursa!
  Afati i fundit për aplikim është deri me datën 20.09.2017.
  Ju lutem ta shpërndani ketë mundësi shumë të mirë, e cila ofrohet nga Unioni i Bizneseve Shqiptareve ne Gjermani që tri vite me radhë në bashkëpunim me Odën Ekonomike Gjermano-Kosovare, për t’ju ndihmuar studenteve që të kenë mundësi t’i përfundojnë studimet Bachelor me sukses.
  Në konkurs mund të paraqiten vetëm studente, pasi Unioni i Bizneseve Shqiptare dhe Gjermane, nëpërmjet këtij projekti synon të përkrahë arsimimin e vajzave dhe fuqizimin e tyre.
  Kriteret që duhet t’i plotësoni mund t'i gjeni në postimet më poshtë në këtë faqe zyrtare të OEGJK-së.

  Aplikimin e gjeni ne kete link: Shkarko.

  Konkursin e gjeni ne kete link: Shkarko.


  Oda Ekonomike Gjermano-Kosovare
  Kosovarisch-Deutsche Wirtschaftsvereinigung

  Zona Industriale, rr. Ali Hadri p.n. Capital Gate Kati 5
  12000 Fushë Kosovë
   
  Tel:  +381 (0) 38/600-880
  Mob: +377 (0) 44/279-292
  Email: [email protected]
  Web:  www.kdwv.eu


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23 456
7 89 10111213
14 1516 17181920
21 2223 24252627
28293031123
45678910