Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Bodybuildingut dhe Fitnesit

    Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Bodybuildingut dhe Fitnesit:

    DSC_0927.JPG

    DSC_0938.JPG

    DSC_0939.JPG


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930311 23
45 67 8910
11 12 1314151617
18 19 20 21 222324
2526272829301
2345678