Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Hendbollit

    Me datë 28.12.2017 është nënshkruar marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Hendbollit.


    DSC_0659.JPG

    DSC_0663.JPG

    DSC_0680.JPG


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728 293031
12 34567
891011 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234