Njoftim - Provimi pranues Master

  Njoftohen te gjithe aplikantet - te konkuruarit ne studimet Master ne Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, se provimi pranues mbahet me date:

  Më 10.10.2017 nga ora 10:00 - Programi Edukim Fizik dhe Sport(2 vjeçar)

  Më 11.10.2017 nga ora 10:00 - Programi Trajner Sportiv(1 vjeçar)


  VËREJTJE: Të gjithë te konkuruarit ne daten e provimit jane te obliguar qe te kenë me vete Fleteaplikimin dhe Leternjoftimin.


  Dekani i FEFS-it:
  Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2 3 45678
9 10 11 12131415
1617 1819 202122
23242526272829
303112345