Njoftim - Shtyhet provimi në lëndën Shëndeti dhe aktiviteti fizik

      Njoftohen studentet e vitit te dytë Bachelor se provimi në lëndën Shëndeti dhe aktiviteti fizik do te mbahet me datë 27.04.2018 ne ora 10:00 ne Klasën 1.


    Profesori i lëndës,
    Dr.Abdulla Elezi
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456