Njoftim për vazhdimin e afatit për regjistrimin e semestrit për vitin akademik 2016/17

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se afati për regjistrim të semestrave Dimëror dhe Veror për vitin akademik 2016/17, hapet nga data 06.04.2017 deri më 14.04.2017.

    Nëse studentët kanë obligime të papaguara të vitit akademik 2015/16, paraprakisht duhet ti shlyejnë ato obligime dhe ta regjistrojnë edhe vitin akademik 2016/17.
     

    Nga Rektorati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
24 25 26 27 282930
1 23 4567
89 10 11121314
1516 17 18192021
2223 2425262728
2930311234