Njoftim për vdekjen e studentit Valdet Zeqiraj - Fakulteti i Edukimit Fizik dhe i Sportit

  NJOFTIM

  Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot, pas një sëmundje të rëndë vdesë  studenti ynë i vitit të IV-të (i Apsolvuar),  VALDET ZEQIRAJ.
  Varrimi i të ndjerit bëhet në STUDENICË, Komuna e Istogut, me datë 06.03.2018(e marte)  në ora 14:00.

  Fakulteti i Edukimit Fizik dhe i Sportit, në mënyrë të organizuar do të marrë pjesë në ceremoninë mortore.

  Udhëtohet me autobus, nisja në ora 10:00 - 11:00 para Bibliotekës Kombëtare.


  Valdet-Zeqiraj.jpg

  DEKANI,
  Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930311 23
45 67 8910
11 12 1314151617
18 19 20 21 222324
2526272829301
2345678