Rezultatet nga lenda "Hyrje ne planifikim, mesimdhenie dhe vleresim ne EF"

    Rezultatet nga lenda  Hyrje ne planifikim, mesimdhenie dhe vleresim ne EF:


    Shkarko rezultatet.


    PhD stud. Faton Tishukaj


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23 456
7 89 10111213
14 1516 17181920
21 2223 24252627
28293031123
45678910