Rezultatet nga lenda:Pedagogji e edukimit fizik dhe sportit

  Rezultatet nga lenda:Pedagogji e edukimit fizik dhe  sportit:  Shkarko rezultatet.


  Studentet te cilet jane ne liste jane studentë të vitit i pare(2016/2017).
   
  Rezultatet per studentët nga vitet tjera vijne ne konsulltime me daten 14.06.2017.  Profesoresha e lëndës,
  Prof.Ass.Dr.Shqipe Bajçinca

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456