Rezultatet nga lënda:Testimi dhe pershkrimi i ushtrimeve/Master

    Rezultatet nga lënda:Testimi dhe pershkrimi i ushtrimeve per Afatin e Janarit:


    Shkarko rezultatet.


    Profesori i lëndës,
    Prof.Dr.Hasim Rushiti


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456