Rezultatet preliminare te provimit pranues në nivelit Master - FEFS

    Në linqet e poshteshenuara gjeni rezultatet preliminare  te provimit pranues në nivelit Master - Programi Edukim Fizik dhe Sport(programi dyvjecar):


    Rezultatet - Të rregullt


    Rezultatet - Komunitete pakicë    Njoftohen të gjithë kandidatët e papranuar, se kanë të drejtë ankese konform rregullave të konkursit( shkarko konkursin ). Ankesat mund të dorëzohen në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe të Sportit nga ora 10:00 – 14:00.

    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2 3 45678
9 10 11 12131415
1617 1819 202122
23242526272829
303112345