Shtyhet afati për paraqitje të provimeve Bachelor dhe Master, deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se afati për paraqitje te provimeve shtyhet deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00.


    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456