Shtyhet afati për paraqitje të provimeve Bachelor dhe Master, deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se afati për paraqitje te provimeve shtyhet deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00.


    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728 293031
12 34567
891011 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234