Studentët francez u pritën nga Dekani i Fakultetit, Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi

    Studentët francez u pritën nga Dekani i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi, ku zhvilluan një ndeshje basketbolli sëbashku me Play International.


    image-0-02-05-596ae46a233d539a15cfbef64da1edca1ac64b19328e7b06f0bc30b664b50c0e-V.jpg
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
31123456
78 910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910