Studentët francez u pritën nga Dekani i Fakultetit, Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi

    Studentët francez u pritën nga Dekani i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi, ku zhvilluan një ndeshje basketbolli sëbashku me Play International.


    image-0-02-05-596ae46a233d539a15cfbef64da1edca1ac64b19328e7b06f0bc30b664b50c0e-V.jpg
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2 3 45678
9 10 11 12131415
1617 1819 202122
23242526272829
303112345