Vazhdimi i ligjëratave të semestrit dimëror

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master, se ligjeratat e semestrit dimëror do të vazhdojnë të mbahet:

    Deri me 21.01.2017 për nivelin Bachelor;

    Deri me 28.01.2017 për nivelin Master.


    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345678
9 101112 13 1415
16 171819202122
23242526272829
303112345