Vendosen lule ne përmendoren e studentëve dëshmorë

    Me datë 12.06.2018 janë vendosur lule mbi pëermendoren e studentëve dëshmorë të Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.    DSC_0620.JPG

    DSC_0625.JPG

    DSC_0633.JPGArkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930311 23
45 67 8910
11 12 1314151617
18 19 20 21 222324
2526272829301
2345678