Zëvendësministëri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit vizitoi menaxhmentin e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit

    Zëvendësministëri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit z.Rexhep Mazreku vizitoi menaxhmentin e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit, ku te pranishem ishin Dekani Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Prodekani Prof.Dr.Hasim Rushiti.

    DSC_0947.JPG

    DSC_0952.JPG

    DSC_0955.JPG

    DSC_0959.JPG


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
282930311 23
45 67 8910
11 12 1314151617
18 19 20 21 222324
2526272829301
2345678