Marreveshje bashkpunimi në mes Universitetit Northern ILINOIS – Chicago dhe Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit

    Nënshkruhet marreveshje bashkpunimi në mes Universitetit Northern ILINOIS – Chicago dhe Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit, gjatë vizitës së menaxhmentit të Fakultetit në Universitetit Northern ILINOIS – Chicago.    Kosovo-10-11-2016-048.JPG

    Kosovo-10-11-2016-049.JPG

    Kosovo-10-11-2016-053.JPG


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456