Nënshkruhet marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Organizatës PL4Y International

    Është nënshkruar marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Organizatës joqeveritare PL4Y International. Kjo marreveshje u nenshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Kryesueses së Organizatës PL4Y International, Christine Roy.

    Shkarko marrëveshjen.

    DSC_0725.JPG

    DSC_0733-(1).jpg
    Më 05.05.2016, Prishtinë
Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456