Nënshkruhet marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive

    Sot është nënshkruar marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive. Kjo marreveshje u nenshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Drejtorit të Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive Prof.Asoc.Dr.Adem Nura.

    Më 30.03.2016, Prishtinë

    DSC_0734-(1).JPG

     

    DSC_0736-(1).JPGArkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456