Nënshkruhet memorandum bashkëpunimi mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës

    Nënshkruhet memorandum bashkëpunimi mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës. Memorandumi u nënshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi dhe nga Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës z.Arlind Grantolli.


    DSC_0768.JPG

    DSC_0770.JPG

    DSC_0772.JPG

    DSC_0778.JPG
Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2345 67 8
9101112131415
1617 18 19 2021 22
23 24 25 26272829
30123456