Rezultatet e testit te I dhe II vleresuas nga Rekreacioni:

Më shumë

 • Afati i janarit - Orari dhe paraqitja e provimeve Bachelor dhe Master(me ndryshime)

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e janarit mund t'a bëjnë nga data 13.01.2020 deri me datë 17.01.2020 në ora 16:00.


  - Or...

  Më shumë
 • Njoftim për hapjen e SEMS-it për regjistrim të semestrit dimëror të vitit akademik 2019/20

  NJOFTIM

  Të gjithë studentët e Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" të cilët nuk kanë arritur që në afatet paraprake të vitit ...

  Më shumë
 • Nënshkruhet marrëveshje bashkëpunimi mes FEFS dhe Fakultetit të sportit të Stambollit - Turqi

  Dekani i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me Fakultetin e Sportit të Stambollit në Turqi.

  Më shumë

 • Ditë pushimi

  Mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare të Republikës së Kosovës, ju njoftojmë se me rastin e festave të fundvitit, në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” do të jenë ditë pu...

  Më shumë
 • Lajmet 1 deri 8 (prej 1082)
   |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  303112345
  6789 101112
  13 141516 1718 19
  20 2122 23242526
  272829303112
  3456789