Afati i Janarit - Orari i provimeve Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Janarit mund t'a bëjnë nga data 08.01.2019 deri me datë 14.01.2019 në ora 16:00.


  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'i paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati nuk kane mundësi sepse mbyllet SEMS-i.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 27 28 123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567