Afati i Janarit 2019 - Orari i ri i provimeve Bachelor dhe Master

  Afati i Janarit 2019 - Orari i ri i provimeve Bachelor dhe Master:


  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.
  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
28 293031123
456 78 9 10
11 12 13 14151617
18 19 20 21222324
25262728123
45678910