Afati i Janarit 2019 - Orari i ri i provimeve Bachelor dhe Master

  Afati i Janarit 2019 - Orari i ri i provimeve Bachelor dhe Master:


  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.
  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25 26 2728293031
1 23 4567
8910 11121314
1516 17 18 192021
22232425262728
293012345