Afati i Prillit - Orari i provimeve Bachelor dhe Master

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Prillit mund t'a bëjnë nga data 06.04.2018 deri me datë 13.04.2018 në ora 16:00.


  Në këtë afat studentët mund t'a paraqesin vetëm një provim.

  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'a paraqesin provimin brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati studentët nuk kane mundësi sepse mbyllet sistemi.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345