Afati i Prillit për paraqitjen e provimeve - Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Prillit mund t'a bëjnë nga data 06.04.2018 deri me datë 13.04.2018 në ora 16:00.


    Në këtë afat studentët mund t'a paraqesin vetëm një provim.


    Orari i provimeve do të publikohet në webfaqe me date 07.04.2018.    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345