Afati i Qershorit - Orari i provimeve Bachelor dhe Master / me ndryshime

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Qershorit mund t'a bëjnë nga data 01.06.2018 deri me datë 08.06.2018 në ora 16:00.


  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'a paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati studentët nuk kane mundësi sepse mbyllet sistemi.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
31123456
7 8 910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031123
45678910