Afati i Shtatorit - Orari i provimeve Bachelor dhe Master/Me ndryshime

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e Shtatorit mund t'a bëjnë nga data 28.08.2018 deri me datë 07.09.2018 në ora 16:00.


  Shkarko orarin e provimeve:

                  Bachelor.

                  Master 1 vjeçar.

                  Master 2 vjeçar.  VËREJTJE:
  - Studentët duhet t'a paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati studentët nuk kane mundësi sepse mbyllet sistemi.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
27282930311 2
3456 789
10 11 1213 141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567