Afati i janarit - Orari dhe paraqitja e provimeve Bachelor dhe Master - me ndryshime

  Paraqitja e provimeve per studentët e nivelit Bachelor dhe Master mund te behet nga data 11.01.2021 deri me date 16.01.2021 ora 16:00.  - Orari i provimeve për Afatin e janarit :


  Shkarko orarin - Bachelor.

  Shkarko orarin - Master 1 vjeqar.

  Shkarko orarin - Master 2 vjeqar.  VËREJTJE:

  - Studentët duhet t'i paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati nuk kane mundësi sepse mbyllet SEMS-i.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.
  Nga DekanatiArkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2829 30311 23
4567 8910
111213 14151617
1819 20 21222324
25262728293031
1234567