Afati i janarit - Orari dhe paraqitja e provimeve Bachelor dhe Master(me ndryshime)

  Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se paraqitjen e provimeve për Afatin e janarit mund t'a bëjnë nga data 13.01.2020 deri me datë 17.01.2020 në ora 16:00.


  - Orari i provimeve për Afatin e janarit :

  Shkarko orarin - Bachelor
   
  Shkarko orarin - Master 1 vjeqar

  Shkarko orarin - Master 2 vjeqar  VËREJTJE:

  - Studentët duhet t'i paraqesin provimet brenda afatit të paraparë, jashtë ketij afati nuk kane mundësi sepse mbyllet SEMS-i.
  - Brenda afatit të paraparë për paraqitje të provimeve për cdo problem teknik në paraqitjen e provimeve në SEMS kontaktoni Zyrtarin e IT-së.


  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567