Dekani Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi është shprehur i lumtur që studentët e FEFS-it, sportistët dhe klubet sportive me sukses janë duke i bërë ballë virusit “Korona”

    Dekani Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi në një prononsim për gazetën “Epoka e re”, është shprehur i lumtur që studentët e FEFS-it, sportistët dhe klubet sportive me sukses janë duke i bërë ballë virusit “Korona”.


    Lajmin e plotë e gjeni duke klikuar në linkun këtu.


    134914317_171693488032576_166046230623567912_n.jpg

    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2829 30311 23
4567 8910
111213 14151617
1819 20 21222324
25262728293031
1234567