Dekani i FEFS-it, Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi i ftuar ne RTK1

    Sot në RTK1 ishte i ftuar Dekani i FEFS-it, Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi  ne programin per sport ku do te diskutohet per mbarevajtjen e mesimit online dhe sfidat gjate kohes se pandemisë.


    Shiko videon.


    Screenshot_2020-04-30-(1)-Artan-Muhaxhiri---Home.jpg    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567