Ditë pushimi

  Mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare të Republikës së Kosovës, ju njoftojmë se me rastin e festave të fundvitit, në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” do të jenë ditë pushimi:

   

  E mërkurë - 25.12.2019 – Krishtlindjet Katolike; dhe

  E mërkurë dhe e enjte - 01 dhe 02.01.2020 – Viti i Ri.

   

  Urime dhe Gëzuar!


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 23 4 5
678 9101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789