Ditë pushimi

    Ju njoftojme se mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare në Republikën e Kosovës, në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”, do te jenë ditë pushimi:


    1.     01.05.2020 - Dita Ndërkombëtare e Punës;

    2.     11.05.2020  (dita e festës: e shtunë, 09.05.2020) - Dita e Evropës; dhe

    3.     25.05.2020 (dita e festës: e diel, 24.05.2020) - Bajrami i Madh, dita e parë.    Nga Rektorati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567