Ditën e Orientimit të Studentëve të Rinj të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”

  Ftoheni të merrni pjesë në Ditën e Orientimit të Studentëve të Rinj të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”.

  UP, për të dytën herë me radhë, do të organizojë një pritje të tillë me pjesëmarrjen e të gjitha njësive akademike dhe zyrave/qendrave që kanë kontakt me studentët, ku studentët e rinj do të informohen nga afër lidhur me studimet në UP.

  Dita e Orientimit do të mbahet me 1 tetor 2019, me fillim nga ora 10:00, në kampusin para Bibliotekës Kombëtare.

  Pjesëmarrja juaj  në këtë ngjarje do të na nderojë!

  Për detajet e aktivitetit, ju lutem, gjeni bashkangjitur agjendën dhe posterin e aktivitetit.


  Baner---FB---Panairi-i-Edukimit---Nentor-2018-1.jpg


  Agjenda-final.jpg

  Nga Rektorati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567