FEFS nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me Federatën e Basketbollit të Kosovës

    Sot ne FEFS nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi  eshte nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me kryetarin e Federatës së Basketbollit të Kosovës, z. ARBEN FETAHU rreth trajnimeve dhe projekteve të përbashkëta.


    DSC_0015.JPG

    DSC_0018.JPG

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 28 29 30311
2 345 678
91011 12 131415
16171819 202122
23 2425 26272829
30123456