FEFS organizon konferencë shkencore ndërkombëtare me rastin e 40-vjetorit të themelimit

  Ju njoftojmë se Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit i Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina", me rastin e kremtimit të 40-vjetorit të themelimit të Fakultetit, organizon Konferencën e Parë Shkencore Ndërkombëtare, në periudhën 01-02.11.2019.
   
  Bashkangjitur e gjeni njoftimin dhe uebsajtin zyrtar për aplikim:
   
  Me respekt,
  Këshilli Organizativ i Konferencës


  Agjenda-per-Konference.jpg

  Agenda-of--Conference-.jpg


  Nga Dekanati.


   


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 23 4 5
678 9101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789