FEFS organizon konferencë shkencore ndërkombëtare me rastin e 40-vjetorit të themelimit

  Ju njoftojmë se Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit i Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina", me rastin e kremtimit të 40-vjetorit të themelimit të Fakultetit, organizon Konferencën e Parë Shkencore Ndërkombëtare, në periudhën 01-02.11.2019.
   
  Bashkangjitur e gjeni njoftimin dhe uebsajtin zyrtar për aplikim:
   
  Me respekt,
  Këshilli Organizativ i Konferencës


  Agjenda-per-Konference.jpg

  Agenda-of--Conference-.jpg


  Nga Dekanati.


   


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 123 456
789 10111213
14151617 181920
21222324252627
28293031123
45678910