Komunikimi i rezultateve të provimit nga lënda: Preventiva e lëndimeve në sport

    Komunikimi i rezultateve të provimit dhe eventualisht konsultimet nga lënda: Preventiva e lëndimeve në sport,
    Mbahen më: 12. 09. 2019 ( e Enjte), në ora 13.oo.


    Prof.ass. dr. Nazim Myrtaj


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930 311
2345678
910 11 12 13 1415
161718 19202122
23242526272829
30123456