Lista e aplikantëve me numer të dosjeve dhe emër per orientim ne rezultatet e provimit pranues - Bachelor 2019/2020

    Lista e aplikantëve me numër të dosjeve për orientim në rezultatet e provimit pranues - Bachelor 2019/2020:    Shkarko listën.
    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2 34 56 78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345