Listat e studentëve me të drejtë vote(Bachelor dhe Master)në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe të Sportit

    Në linkun e poshtëshenuar gjeni listën e studentëve me të drejtë vote(Bachelor dhe Master) në Fakultetin e  Edukimit Fizik dhe të Sportit.


    Shkarko listën e studentëve me të drejtë vote(Bachelor dhe Master).


    Vërejtje:Në listë janë studentët të cilët kanë të regjistruar semestrin veror për vitin akademik 2019/2020. Ndersa studentëve të cilëve nuk iu figuron emri në listën e studentëve me të drejtë vote, duhet të paraqiten pas dates 27 mars te shërbimi i studentëve(Bachelor dhe Master) në fakultet.    Nga Dekanati   


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
3031 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910