Nënshkruhet marrëveshje bashkëpunimi mes FEFS dhe Fakultetit të sportit të Stambollit - Turqi

    Dekani i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me Fakultetin e Sportit të Stambollit në Turqi.

    83254001_607211019846338_5700487015674413056_n.jpg

    81756579_2459210341008302_5275540657895636992_n.jpg


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
6789 101112
13 141516 1718 19
20 2122 23242526
272829303112
3456789