Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Bodybuildingut dhe Fitnesit

    Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Bodybuildingut dhe Fitnesit:

    DSC_0927.JPG

    DSC_0938.JPG

    DSC_0939.JPG


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10 11 1213 14 15 16
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567