Nënshkruhet marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Hendbollit

    Me datë 28.12.2017 është nënshkruar marreveshje bashkëpunimi në mes Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Federates së Hendbollit.


    DSC_0659.JPG

    DSC_0663.JPG

    DSC_0680.JPG


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345