Njoftim - Ndarja e grupeve dhe caktimi i lendeve zgjedhore për studentët e vitit te parë Bachelor

    Njoftohen studentët e vitit të parë Bachelor, se jane te obliguar te paraqiten në Fakultet me datë 02.10.2019(e merkure)  ne ora 12:00 sepse studentët do te ndahen në grupe nga Mentori i vitit te pare dhe do të behet caktimi i lendeve zgjedhore.    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29 30 3112
3 45 6789
10 11 12 1314 1516
17 1819 20212223
2425262728291
2345678