Njoftim - Regjistrimi i studenteve Master 1 vjecar

  Njoftohen studentet e nivelit Master 1 vjeçar te cilet jane pranuar ne kete vit akademik, se me date 21.10.2019(e hene) nga ora 09:00 duhet te paraqiten ne fakultet per regjistrim te semestrit dhe fotografim.

  Studentet duhet te kene me vete keto dokumentet:
  Leternjoftimin kopje
  Pagesen e semestrit
  2 fotografi

  Linku per shkarkimin e fleteregjistrimit(zgjedhe nivelin Mastër) kliko këtu.


  Vërejtje: Studentët e kolegjeve private nuk duhet të paguajne semester.


  Shkarko listën e studentëve.  Nga Rektorati.
Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567