Njoftim - Shtyhet provimi në lëndën Shëndeti dhe aktiviteti fizik

      Njoftohen studentet e vitit te dytë Bachelor se provimi në lëndën Shëndeti dhe aktiviteti fizik do te mbahet me datë 27.04.2018 ne ora 10:00 ne Klasën 1.


    Profesori i lëndës,
    Dr.Abdulla Elezi
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345