Njoftim për ligjëratat online

  Njoftohen studentët e nivelit Baçelor dhe Master, se për të ndjekur ligjeratat online studenti duhet që:

  1. Ta ketë të regjistruar në SEMS semestrin dimëror për vitin akademik 2020/2021.
  2. Ta regjistroi lëndën në SEMS te profesori përkatës që figuron në orarin e ligjëratave në webfaqe të fakultetit.
  3. Ta ketë të aktivizuar emailin zyrtar për student të Universitetit të Prishtinës.

  Mësimi do të fillojë me pjesën teorike online nga data: 12.10.2020 (E Hënë) për vitet 2, 3 dhe 4, ndërsa viti pare do të fillojë pas dates 15 tetor.  Nga Dekanati.Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 234
5 6 7 8910 11
12 13 14 15161718
19 202122 232425
2627282930311
2345678